google-site-verification=dr6vXmcTrXOYiwwmPXlUe6sGJIpgaufllIOs4qm9r1U

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym od jutra, tj. 12 marca br. są zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i wszystkie zajęcia pozalekcyjne.
Do końca roku szkolnego zostają wstrzymane wyjazdy uczniów na wycieczki szkolne oraz organizacja konkursów.
Wstrzymane zostają także zebrania i spotkania z rodzicami. Wszelkie informacje będą przekazywane Państwu za pośrednictwem e-dziennika Librus, bądź za pośrednictwem strony Internetowej szkoły. W wyjątkowych/pilnych sytuacjach przewiduje się możliwy kontakt telefoniczny.

Komunikat Organu Prowadzącego dla rodziców szkół i przedszkoli

W związku z komunikatem MEN dotyczącym zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych Dyrektor szkoły/przedszkola informuje, że od dnia 12 – 25 marca szkoła/przedszkole nie będzie prowadzić zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

W dniach 12 – 13 marca w szkole będą odbywały się zajęcia opiekuńcze wyłącznie dla dzieci, których rodzice nie mają możliwości zapewnienie opieki w domu. Zgłoszenia na dyżur czwartkowo-piątkowy należy dokonać w dniu dzisiejszym w sekretariacie szkoły/przedszkola.

Dyrektor szkoły informuje, że zawieszenie zajęć dydaktyczno – wychowawczych nie oznacza okresu wypoczynkowego dla ucznia, dlatego też nauczyciele uczący w poszczególnych klasach, będą za pomocą informacji zamieszczanej na LIBRUSIE wysyłać zakresy materiału do powtórzeń z poszczególnych przedmiotów w celu bieżącego utrwalania wiadomości przez dzieci w domu. Proszę aby uczniowie na bieżąco śledzili wiadomości na Librusie.

Zachęcam rodziców do zapoznania się z komunikatem na stronie MEN. Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania szkoły będą na bieżąco przesyłane poprzez Librusa.

Rodziców, którzy mają dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdują na stronie internetowej ZUS.

Naczelnik Wydziału Edukacji
Sylwia Krawczyk

Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej Fundacji OKO w OKO z RAKIEM "Pokoloruj z nami świat chorego dziecka."
Zbieramy nieużywane: kolorowanki, kredki, książeczki, puzzle, gry, plastelinę, bibułę, bloki rysunkowe, nożyczki, kleje.
Dary przyjmują uczniowie klasy ósmej na dolnym korytarzu podczas przerw.
Akcja trwa do 16.03.2020 r.
Dary zostaną przekazane do szpitali dziecięcych na oddziały onkologii oraz do hospicjum.

Podkategorie

Szukaj

 bip  button mkssokolorzesze 71491 kuratorium  logo razem  unicef