google-site-verification=dr6vXmcTrXOYiwwmPXlUe6sGJIpgaufllIOs4qm9r1U

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2019/2020.

 

Szanowni Rodzice,

Bardzo serdecznie dziękujemy za całoroczną współpracę, za życzliwość i dobre słowo. Dziękujemy za zaangażowanie w życie szkoły, za otrzymane wsparcie we wszystkich działaniach podejmowanych przez szkołę na rzecz naszych dzieci. W sposób szczególny pragniemy podziękować Państwu za odpowiedzialną postawę oraz pomoc w organizowaniu i realizacji zdalnego nauczania. Był to dla nas wszystkich trudny czas, jednak dzięki dobrej współpracy całej społeczności szkolnej, wszystkie stawiane przed nami zadania zostały zrealizowane. Razem z Państwem cieszymy się z każdego sukcesu naszych dzieci.

Życzymy Wszystkim udanych, bezpiecznych i słonecznych wakacji.

Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy
Szkoły Podstawowej nr 9 w Orzeszu-Zgoniu

 

Szukaj

 bip  button mkssokolorzesze 71491 kuratorium  logo razem  unicef