google-site-verification=dr6vXmcTrXOYiwwmPXlUe6sGJIpgaufllIOs4qm9r1U

Szanowni Rodzice

Informujemy, że Oddział Przedszkolny przy SP 9 w Orzeszu - Zgoniu pełni dyżur wakacyjny w miesiącu LIPCU a Oddział Przedszkolny przy SP 8 w Orzeszu – Mościskach w miesiącu SIERPNIU. Proszę zapoznać się z Regulaminem dyżuru wakacyjnego. Załączniki są do pobrania z naszej strony lub w sekretariacie szkoły.

Od 17 do 28 maja br. można składać wnioski wraz z potrzebnymi załącznikami. Wnioski na dyżur sierpniowy do Oddziału Przedszkolnego przy SP 8 w Orzeszu - Mościskach będą do pobrania w sekretariacie naszej szkoły, nie trzeba będzie ich pobierać w SP 8, tylko wypełnić i złożyć wraz z załącznikami w sekretariacie SP 8  - w tym samym terminie. Powyższy wniosek musi posiadać pieczątkę Szkoły SP 9. Złożenie wniosku wraz z załącznikami należy potwierdzić podpisem w Rejestrze wniosków.

W Regulaminie określone zostały terminy składania wniosków oraz zakwalifikowania i przyjęcia na dyżur, a także inne ważne w procesie rekrutacyjnym informacje, z którymi należy się zapoznać. W przypadku wątpliwości informacji udziela sekretariat szkoły. Dyżur wakacyjny ma określoną liczbę miejsc i jest dedykowany przede wszystkim rodzicom pracującym, którzy w danym miesiącu nie mają udzielonego urlopu wypoczynkowego. W przypadku większej liczby zgłoszeń niż liczba miejsc, decydują kryteria opisane w Regulaminie.

 

REGULAMIN

WNIOSEK

HARMONOGRAM

Szukaj

 bip  button mkssokolorzesze 71491 kuratorium  logo razem  unicef